Čas na serveru 11:28:33

Karel Schadt
Motiv z Tater

Id: 112103

Motiv z Tater

  •  / Motiv z Tater / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 74 x 60 cm, signováno vlevo dole, v minulosti odborně restaurováno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1268x

Vyvolávací cena: