Čas na serveru 09:53:15

Karel Schadt
Mrazivý podvečer

Id: 19401

Mrazivý podvečer

  •  / Mrazivý podvečer / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 49 x 63 cm, signováno vpravo dole, lehce odřený obraz, značně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2207x

Vyvolávací cena:
1 800

9 500