Čas na serveru 13:04:39

Karel Schadt
Na návsi

Id: 365003

Na návsi

  •  / Na návsi / Karel Schadt
  •  / Na návsi / Karel Schadt
  •  / Na návsi / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 65 x 74 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1963x

Vyvolávací cena:

9 000