Čas na serveru 00:44:24

Karel Schadt
Pod Špičákem

Id: 200103

Pod Špičákem

  •  / Pod Špičákem / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 30 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1117x

Vyvolávací cena:
2 200

3 100