Čas na serveru 01:40:36

Karel Schadt
Pod starými stromy

Id: 88701

Pod starými stromy

  •  / Pod starými stromy / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 32,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1510x

Vyvolávací cena:
1 600

1 600

4.9.2017, 20:42:00

14.7.2017 12:35 1 600 Kč