Čas na serveru 23:04:01

Karel Schadt
Pohled do krajiny

Id: 200305

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 67 x 80 cm, značeno vlevo dole (horší čitelnost), poškozený rám, obraz v minulosti čištěn mimo okolí signatury

zobrazeno: 1671x

Vyvolávací cena: