Čas na serveru 00:27:37

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Karel Schadt
Pohled do krajiny

Id: 513301

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 236x

Vyvolávací cena:

2024,09-1,09,19,33,00
( 9.9.2024, 19:33:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.