Čas na serveru 22:42:14

Karel Schadt
Povoz na cestě

Id: 165204

Povoz na cestě

  •  / Povoz na cestě / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 66 x 75 cm, signováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2885x

Vyvolávací cena:

29 000

Příhozy: 52