Čas na serveru 13:22:06

Karel Schadt
Pozdní léto

Id: 100201

Pozdní léto

  •  / Pozdní léto / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 62 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu

zobrazeno: 2840x

Vyvolávací cena:

6 000