Čas na serveru 07:44:11

Karel Schadt
Před náhonem

Id: 78008

Před náhonem

  •  / Před náhonem / Karel Schadt

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1719x

Vyvolávací cena:

7 100