Čas na serveru 18:32:19

Karel Schadt
Řeka

Id: 587

Řeka

  •  / Řeka / Karel Schadt
  •  / Řeka / Karel Schadt
  •  / Řeka / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr plátna 71 x 90 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, rám seschlý, na obrazu drobné oděrky, původní stav

zobrazeno: 3228x

Vyvolávací cena:

16 000