Čas na serveru 06:46:06

Karel Schadt
Říční zátočina

Id: 262304

Říční zátočina

  •  / Říční zátočina / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 48 x 64 cm, značeno vpravo dole, malba lokálně drobně poškozena, karton prohnut, lehce poškozený rám

zobrazeno: 162x

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

2020,08-1,31,19,43,00
( 31.8.2020, 19:43:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

3.8.2020 21:43 2 200 Kč