Čas na serveru 09:46:51

Karel Schadt
Říční zátočina

Id: 262304

Říční zátočina

  •  / Říční zátočina / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 48 x 64 cm, značeno vpravo dole, malba lokálně drobně poškozena, karton prohnut, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2768x

Vyvolávací cena:
2 200

7 000