Čas na serveru 10:04:48

Karel Schadt
Roubenky

Id: 191401

Roubenky

  •  / Roubenky / Karel Schadt
  •  / Roubenky / Karel Schadt
  •  / Roubenky / Karel Schadt

olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, značně zašpiněno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1094x

Vyvolávací cena:

4 600