Čas na serveru 18:02:51

Karel Schadt
Rozkvetlé chaloupky

Id: 127103

Rozkvetlé chaloupky

  •  / Rozkvetlé chaloupky / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 70 x 99 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3070x

Vyvolávací cena:
4 800

16 000