Čas na serveru 14:10:38

Karel Schadt
Rozkvetlé stráně

Id: 373901

Rozkvetlé stráně

  •  / Rozkvetlé stráně / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 25,5 x 33 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1266x

Vyvolávací cena:
1 800

11 500