Čas na serveru 22:35:12

Karel Schadt
Rozkvetlé stráně

Id: 373901

Rozkvetlé stráně

  •  / Rozkvetlé stráně / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 25,5 x 33 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1235x

Vyvolávací cena:
1 800

11 500