Čas na serveru 13:34:29

Karel Schadt
Tuhá zima

Id: 348201

Tuhá zima

  •  / Tuhá zima / Karel Schadt
  •  / Tuhá zima / Karel Schadt
  •  / Tuhá zima / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2914x

Vyvolávací cena:

13 611