Čas na serveru 19:59:53

Karel Schadt
U moře

Id: 399502

U moře

  •  / U moře / Karel Schadt
  •  / U moře / Karel Schadt
  •  / U moře / Karel Schadt
  •  / U moře / Karel Schadt

olej/karton, rozměr cca 30,5 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, malba na několika místech přilepena ke sklu

zobrazeno: 418x

Vyvolávací cena:

1 900