Čas na serveru 19:21:18

Karel Schadt
Vesnička v zimě

Id: 810

Vesnička v zimě

  •  / Vesnička v zimě / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr plátna 85 x 65 cm, signováno vpravo dole K Schadt tužkou, drobné poškození plátna viz foto, na rámu otluky, obraz v původním stavu

zobrazeno: 3559x

Vyvolávací cena:
3 800

12 000