Čas na serveru 22:40:58

Karel Schadt
Zasněžená vesnička

Id: 331

Zasněžená vesnička

  •  / Zasněžená vesnička / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr plátna 90 x 100 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním výborném stavu

zobrazeno: 3263x

Vyvolávací cena:
11 000

14 000