Čas na serveru 21:28:25

Karel Schadt
Zasněžená vesnička

Id: 2267

Zasněžená vesnička

  •  / Zasněžená vesnička / Karel Schadt

tempera/karton, rozměr ve výřezu 26,5 x 36,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 30?, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2056x

Vyvolávací cena:
2 400

5 040