Čas na serveru 14:54:05

Karel Schadt
Zasněžený les

Id: 1792

Zasněžený les

  •  / Zasněžený les / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 80 cm, signováno vlevo dole, plátno značně poškozeno, na několika místech trhlinky, oděrky na rámu, doporučeno čistit, původní stav

zobrazeno: 2657x

Vyvolávací cena:

9 380