Čas na serveru 19:28:36

Karel Schadt
Zima

Id: 134403

Zima

  •  / Zima / Karel Schadt
  •  / Zima / Karel Schadt
  •  / Zima / Karel Schadt
  •  / Zima / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole s datací a věnování, signováni též vlevo dole, poškozený rám, lokální lehké poškození povrchu malby

zobrazeno: 1560x

Vyvolávací cena:

9 800