Čas na serveru 20:54:42

Karel Schadt
Zima

Id: 165205

Zima

  •  / Zima / Karel Schadt
  •  / Zima / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 65 x 74 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3839x

Vyvolávací cena:

22 500