Čas na serveru 23:14:57

Karel Schadt
Zima na Benecku

Id: 460

Zima na Benecku

  •  / Zima na Benecku / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2983x

Vyvolávací cena:

5 900