Čas na serveru 10:37:11

Karel Schadt
Zima v horách

Id: 133905

Zima v horách

  •  / Zima v horách / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 35 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, plátno lokálně protlačeno, oděrky na rámu

zobrazeno: 975x

Vyvolávací cena:

2 900