Čas na serveru 00:08:53

Karel Schadt
Zimní nálada

Id: 353806

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený dekorativní rám, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 1088x

Vyvolávací cena:
6 000

33 500