Čas na serveru 05:20:31

Karel Schadt
Zimní nálada

Id: 353806

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený dekorativní rám, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 1112x

Vyvolávací cena:
6 000

33 500