Čas na serveru 09:41:38

Karel Schadt
Zimní potok

Id: 1500501

Zimní potok

  •  / Zimní potok / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 40 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, doporučeno čistit, rám poškozen, původní stav

zobrazeno: 1738x

Vyvolávací cena:
1 100

2 601