Čas na serveru 21:56:19

Karel Schadt
Zimní průhled

Id: 56317

Zimní průhled

  •  / Zimní průhled / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 54 x 67 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1675x

Vyvolávací cena:
1 800

10 600