Čas na serveru 10:34:35

Karel Schadt
Zimní vesnice

Id: 165222

Zimní vesnice

  •  / Zimní vesnice / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 91 x 100 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, volné v rámu

zobrazeno: 2223x

Vyvolávací cena:

25 000