Čas na serveru 15:12:16

Karel Schauer
Jarní nálada

Id: 101601

Jarní nálada

  •  / Jarní nálada / Karel Schauer

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním stavu

zobrazeno: 3968x

Vyvolávací cena:

10 500