Čas na serveru 21:49:28

Karel Schauer
Mezi rozkvetlými loukami

Id: 192502

Mezi rozkvetlými loukami

  •  / Mezi rozkvetlými loukami / Karel Schauer

olej/plátno, rozměr 57 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1514x

Vyvolávací cena:
3 200

4 353

2019,07-1,15,19,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu