Čas na serveru 16:32:14

Karel Schauer
Mezi rozkvetlými loukami

Id: 192502

Mezi rozkvetlými loukami

  •  / Mezi rozkvetlými loukami / Karel Schauer

olej/plátno, rozměr 57 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2812x

Vyvolávací cena:
3 200

6 000