Čas na serveru 21:52:33

Karel Schauer
Vřesoviště

Id: 76701

Vřesoviště

  •  / Vřesoviště / Karel Schauer

olej/karton, rozměr 49,5 x 68 cm, signováno vpravo dole, karton odlomen uprostřed nahoře, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1432x

Vyvolávací cena:

2 600