Čas na serveru 21:25:13

Karel Schauer
Z českomoravské vysočiny

Id: 152608

Z českomoravské vysočiny

  •  / Z českomoravské vysočiny / Karel Schauer

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně autorův záruční list

zobrazeno: 820x

Vyvolávací cena:

4 400