Čas na serveru 10:44:02

Karel Šimůnek
Dáma na sofá

Id: 403004

Dáma na sofá

  •  / Dáma na sofá / Karel Šimůnek

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2715x

Vyvolávací cena:

2 600