Čas na serveru 10:35:16

Karel Šimůnek
Dívka

Id: 44003

Dívka

  •  / Dívka / Karel Šimůnek
  •  / Dívka / Karel Šimůnek
  •  / Dívka / Karel Šimůnek

kombinovaná technika/papír, rozměr 48 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, ve spodní části papír poškozen, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1622x

Vyvolávací cena:
800