Čas na serveru 10:50:44

Karel Šimůnek
Krojovaná dívka

Id: 300605

Krojovaná dívka

  •  / Krojovaná dívka / Karel Šimůnek

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 49 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 348x

Vyvolávací cena:

2021,04-1,26,19,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu