Čas na serveru 08:39:13

Karel Šimůnek
Krojovaná dívka

Id: 300605

Krojovaná dívka

  •  / Krojovaná dívka / Karel Šimůnek

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 49 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3200x

Vyvolávací cena: