Čas na serveru 17:29:53

Karel Šimůnek
Sedící dívka

Id: 313602

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Karel Šimůnek

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 48 x 32 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1190x

Vyvolávací cena:
1 200

3 100