Čas na serveru 05:54:31

Karel Šimůnek
Sedící dívka

Id: 313602

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Karel Šimůnek

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 48 x 32 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 512x

Vyvolávací cena:
1 200

2 200

2021,07-1,12,19,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu