Čas na serveru 19:43:25

Karel Skála
Dívčí akt

Id: 57801

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Karel Skála
  •  / Dívčí akt / Karel Skála
  •  / Dívčí akt / Karel Skála

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 28 cm, signováno monogramem vlevo dole, zaskleno, oděkry na rámu, původní stav

zobrazeno: 2107x

Vyvolávací cena:
1 200

2 400