Čas na serveru 20:45:17

Karel Skála
Portrét dívky

Id: 343102

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Karel Skála

malba/papír, rozměr 36 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, list v minulosti poškozen, pochází ze sbírky Jaroslava Svěceného

zobrazeno: 607x

Vyvolávací cena:

2022,02-1,21,19,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu