Čas na serveru 06:29:29

Karel Skála
Při opalování

Id: 328

Při opalování

  •  / Při opalování / Karel Skála

olej/plátno/karton, rozměr plátna 26 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 5955x

Vyvolávací cena:

8 501