Čas na serveru 03:30:12

Karel Skála
Sedící akt

Id: 240506

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Karel Skála
  •  / Sedící akt / Karel Skála
  •  / Sedící akt / Karel Skála
  •  / Sedící akt / Karel Skála
  •  / Sedící akt / Karel Skála

olej/dřevěná deska, rozměr 85 x 65 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, drobně lokálně poškozená malba,po

zobrazeno: 2451x

Vyvolávací cena:

34 500

Příhozy: 71