Čas na serveru 14:19:01

Karel Skála
Studie k obrazu U krbu

Id: 273807

Studie k obrazu U krbu

  •  / Studie k obrazu U krbu / Karel Skála

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 14 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1867x

Vyvolávací cena:

19 000