Čas na serveru 05:54:02

Karel Skála
Vášnivá čtenářka

Id: 317003

Vášnivá čtenářka

  •  / Vášnivá čtenářka / Karel Skála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1674x

Vyvolávací cena:

4 201