Čas na serveru 16:28:59

Karel Skála
Vzpomínka na léto

Id: 157829

Vzpomínka na léto

  •  / Vzpomínka na léto / Karel Skála

olej/překližka, rozměr 20,5 x 25 cm, singováno vpravo dole, datováno, poškozený rám, lehce popraskaná malba

zobrazeno: 2464x

Vyvolávací cena:

5 600