Čas na serveru 22:06:24

Karel Skála
Z Paříže

Id: 222901

Z Paříže

  •  / Z Paříže / Karel Skála
  •  / Z Paříže / Karel Skála
  •  / Z Paříže / Karel Skála

olej/lepenka, rozměr 46 x 27 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, novodobě rámováno

zobrazeno: 2786x

Vyvolávací cena:
2 200

20 000

Příhozy: 53