Čas na serveru 23:15:57

Karel Skála
Zádíčka

Id: 229501

Zádíčka

  •  / Zádíčka / Karel Skála
  •  / Zádíčka / Karel Skála
  •  / Zádíčka / Karel Skála
  •  / Zádíčka / Karel Skála

olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám,po

zobrazeno: 1857x

Vyvolávací cena: