Čas na serveru 19:30:47

Karel Sládek
Cirgusštern II. - Principálek

Id: 399801

Cirgusštern II. - Principálek

  •  / Cirgusštern II. - Principálek / Karel Sládek

akryl/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno

zobrazeno: 888x

Vyvolávací cena:

35 005