Čas na serveru 06:52:56

Karel Sládek
Cirgusštern II. - Principálek

Id: 399801

Cirgusštern II. - Principálek

  •  / Cirgusštern II. - Principálek / Karel Sládek

akryl/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno

zobrazeno: 864x

Vyvolávací cena:

35 005