Čas na serveru 11:34:43

Karel Sládek
Zimní podvečer v Násedlnicích

Id: 401102

Zimní podvečer v Násedlnicích

  •  / Zimní podvečer v Násedlnicích / Karel Sládek

akryl/plátno, rozměr 82 x 67 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno

zobrazeno: 784x

Vyvolávací cena: