Čas na serveru 14:32:09

Karel Šlenger
Z Tunisu

Id: 28101

Z Tunisu

  •  / Z Tunisu / Karel Šlenger
  •  / Z Tunisu / Karel Šlenger
  •  / Z Tunisu / Karel Šlenger

olej/plátno, rozměr 56 x 77 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu, obraz vystaven na výstavě Karel Šlenger - Srdce je země ze zlata v Topičově salonu v roce 2012

zobrazeno: 3035x

Vyvolávací cena:

8 001