Čas na serveru 03:18:08

Karel Souček (Bor)
Akt

Id: 1686

Akt

  •  / Akt / Karel Souček (Bor)
  •  / Akt / Karel Souček (Bor)
  •  / Akt / Karel Souček (Bor)

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 60 x 38 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, vpravo dole rozbité sklo, původní stav, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 2071x

Vyvolávací cena:

1 200